Meist

Kunagi ammu....

....asusid Aafrika tuulest paitatud Keenias elama kirglikud kohvitootjad, kes kasvatasid maailma parimad kohvioad. Nad andsid endast kõik, et oma käsitöö täiuslikuks lihvida ja armastust selle töö vastu põlvest põlve edasi kanda.

Need kohvitootjad mõistsid oma maa saladust - täiuslikku päikesepaistet, vihmahooge ja rikast mulda, mis tulemuseks andis kohvioad, mille maitse oli võluv ning nagu oleks loodus ise sinna peitnud natukene maagiat.

Erakordse aroomiga ja enda karamellise kreemisusega köitis see isegi kõige nõudlikumaid. Järgmisena seisti silmitsi väljakutsega - kuidas tuua selline erakordne kohv Eesti inimesteni?

Uus ettevõtmine sai nimeks "African Tusker Coffee" - see on austusavaldus võimsa karakteriga kohvile ja Aafrika pikavõhalistele elevantidele, keda maailmas alles ainult mõnikümmend.

Meie röstmeistri kunst tõstab esile ubade loomulikud maitsed, mis jõuavad meie püsitellimusega liituva kliendini igakuiselt värske rösti näol. Kes püsitellimust kohe vormistada ei julge, on oodatud avastama meie e-poodi.

Loodetavasti viib meie kohv igaühe, kes seda imelist kohvi maitseb, Aafrika päikesepaistelistele nõlvadele.

Keenia nõlvadelt teie kohvitassi - African Tusker Coffee tass jutustab loo täiuslikkuse otsimisest igas ainsas oas.

Kusjuures, kõik pildid siin esitluses on meie enda autentsest kogemusest Keenias, mil sai valitud välja parim kohviuba. Naudi!

Free Shipping

for orders over $100

24/7 Support

we're always online

Online Payment

just one min to pay

Fast Delivery

received orders very soon

Meist

Foxtrot Uniform Capital OÜ

Uudiskiri

Copyright @2024 Kõik õigused kaitstud – E-pood loodud Designation-i poolt